Kariera produkt manager z włoskim

Aktualne Ogłoszenie o Pracę

Data Publikacji: 28.06.2024

Praca biurowa / PRODUCT MANAGER Z WŁOSKIM

Miejsce pracy: Wygoda Travel Sp. z o.o., Pl. Bohaterów Getta 17/14, 30-547 Kraków.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka włoskiego na poziomie C1
  • Wykształcenie wyższe
  • Dbałość o jakość
  • Samodzielne zarządzanie procesem tworzenia produktu
  • Odpowiedzialność za cel i wynik
  • Komunikatywność i umiejętność utrzymywania relacji
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy własnej
  • Sprawne posługiwanie się programami i aplikacjami
  • Znajomość systemu Bluevendo (dodatkowy atut)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży turystycznej

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Szkolenie z systemu i produktu
  • Ciekawe projekty i mnóstwo wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenie swoich kompetencji
  • Wyjazdy zagraniczne w celu podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w biurze w Krakowie, z dobrą dostępnością komunikacyjną
  • Miejsce na zostawienie roweru
  • Umowę o pracę lub B2B z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności

Obowiązki:

  • Tworzenie i wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży
  • Analiza działań na rynku turystycznym i raportowanie
  • Monitorowanie potrzeb i wymagań klientów
  • Współtworzenie polityki cenowej
  • Tworzenie analiz finansowych dla poszczególnych produktów
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży
  • Współpraca z kontrahentami i utrzymywanie dobrych relacji
  • Dbanie o jakość realizowanych działań

Czekamy na Twoje CV - praca@wygoda.ski

Zapraszamy,

Ekipa WYGODA

Co Cię czeka w procesie rekrutacyjnym?

  1. Wyślij nam swoje CV, w tytule maila napisz "REKRUTACJA - PRODUCT MANAGER 2024/ WŁOSKI"
  2. Najpierw zadzwoni do Ciebie Malwina, która przedstawi Ci wstępne zasady współpracy, omówi z Tobą Twoje doświadczenia i oczekiwania
  3. Zaprosimy Cię na spotkanie z nami, które obejmie rozmowę i zadania praktyczne. Poznasz nasz zespół
  4. Po rozmowach będziesz mógł podjąć decyzję. Możliwe, że zaprosimy Cię na dodatkowe krótkie spotkanie. O wszystkim będziemy informować na bieżąco
  5. Niezależnie od wyników rekrutacji otrzymasz od nas feedback